Gourmand & Gourmet Shop

House Champagne Épernay Bratislava

Zájezdy do Champagne

Česko francouzská cestovní agentura

Česko-francouzská cestovní agentura patří do uskupení House Champagne Group, využívá kapacit, obchodních vztahů a znalosti prostředí všech subjektů skupiny.

Francouzské zázemí umožňuje vytvářet autentické, zcela originální programy zájezdů, při kterých můžete zažít např. degustaci champagne ve vinicích Grand Cru, piknik s "Michelinovým“ kuchařem, delikatesní bufet v TGV, prvotřídní golfový servis, aj.

Agentura se specializuje na privátní a firemní individuální programy.

Champagne není pouze Möet Chandon, Remeš není pouze katedrála, Michelin není pouze pneumatika ...

Spojení

Autem trvá cesta cca 8 – 9 hodin. Výhodné spojení je letecky do Paříže a pak nedávno otevřenou trasou TGV přímo do Remeše. Zajišťujeme také cesty autobusem či vlastním autokarem.

Ubytování

Champagne nabízí celou řadu možností ve všech cenových úrovních. Doporučujeme bydlení buď přímo v Remeši, či v malých hotýlcích, které jsou vlastněné  některými z producentů.

Hotel v Ay - majitel Champagne Goutorbe Zámecká degustační místnost

Sklepy – degustace

Návštěvy organizujeme nejen v našich domovských domech. Snažíme se o originální program – degustace ve vinicích za účasti vinařů, degustace ve sklepích doplněná foie gras apod. Například v Mailly Grand Cru je samostatná kuchyně s možností uspořádat champagne menu přímo v domě.

Sklep v Pommery

Michelinová restaurace Aux Armes de Champagne

Gastronomie

Champagne je známé svou exkluzivní gastronomií a svými „michelinovými“ restauracemi. Nejen v nich můžete vyzkoušet champagne jako doprovod celého menu. Humrovou variaci v dvouhvězdičkové restauraci L’Assiette Champenoise prostě vynechat nesmíte.

Champagne ovšem není pouze champagne! Zajistíme návštěvu naší domovské čokoládové manufaktury Deléans nebo výrobny slavných Biscuits de Roses Fossiér nebo šnečí farmy klasifikace Grand Cru.

Restaurant Les Crayeres

Golf de Reims Champagne

Golf

V oblasti Champagne je celá řada golfových hřišť, které mají jedno společné – širokou nabídku champagne pro 19. jamku. Rezervaci tee-timu doporučujeme zásadně před degustací...

Shopping

Shopping

Dámská část zájezdu bude trvat na návštěvě známých outletů v Troyes, kde se potkává celá Paříž. (cca 1 hodina autem z Remeše). Troyes je sice krásné město s významnou katedrálou a starobylým centrem, ale značky jako Armani, Burberry a stovky dalších pravděpodobně zvítězí. Přes velmi výhodné ceny doporučujeme pánům prověřit limit na kartě.

Remešská katedrála

Kultura / turistika

Nelze opomenout remešskou katedrálu a celou řadu památek s velkou historií. Vždyť Remeš byla dlouhou dobu korunovačním městem francouzských králů a Champagne byla považována za jedno z kulturních center Francie. Projížďka na člunu po řece Marně nebo pocházka přírodním parkem „Parc Naturel Régionale“ je vhodným programem mezi degustacemi...